CENNIK

Cennik aktualny obowiązuje od 01.09.2021r.

 

SZKOLENIA GRUPOWE:

Kurs GRZECZNY PIES – 8 lekcji, dwa razy w tygodniu. Koszt 480 zł.

Kurs skierowany jest do wszystkich psów bez względu na wiek, rasę, wielkość. Podczas jego trwania psy nauczą się podstaw posłuszeństwa, skupienia uwagi w różnych warunkach, ignorowania otoczenia i bodźców, prawidłowego przywołania, chodzenia na smyczy i ogłady domowej. Przewodnicy poznają techniki motywacji psa oraz sposoby prawidłowej zabawy, skupienia uwagi swoich psiaków na sobie i właściwej komunikacji z psem. Kurs trwa miesiąc, a spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu.

Kurs MOTYWACJA I ZABAWA – 8 lekcji, dwa razy w tygodniu. Koszt 480 zł.

Kurs skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcieliby poćwiczyć ze swoim psem nieco więcej niż tylko zwykłe, codzienne posłuszeństwo. Podczas tego szkolenia nauczymy się wielu ciekawych i śmiesznych sztuczek i nietypowych zadań. Poznamy podstawy pracy pod sport typu obedience czy frisbee. Nauczymy psiaki aportowania, wyszukiwania przedmiotów i ludzi, pokonywania prostych przeszkód i wielu innych ciekawych ćwiczeń. Kurs szczególnie skierowany do osób, które marzą o psich sportach, ale także do każdego przewodnika, który lubi rozwijać i zaskakiwać zadaniami swojego pupila :-)

Kurs PIES W MIEŚCIE – 4 lekcje, raz w tygodniu. Koszt 260 zł.

To szkolenie dedykujemy wszystkim psiakom, które nie do końca potrafią odnaleźć się w mieście. Pies nadpobudliwy, reaktywny, lękowy, reagujący nadmierną ekscytacją lub lękiem na miejskie bodźce lub po prostu szczeniak bądź młodziak, którego trzeba nauczyć żyć w mieście.

Kurs  MISTRZ JUNIOR. 4 lekcje, raz w tygodniu. Koszt 260 zł.

Szkolenie skierowane do najmłodszych psiaków, jak również do psów adoptowanych mających braki w socjalizacji. Podczas tych zajęć uczymy psy balansowania na szczenięcych przeszkodach, co świetnie rozwija ciało i umysł psa. Uczymy również skupiania uwagi na przewodniku i kilku prostych zadań dających fundament do dalszej pracy z psem.

SZKOLENIE INDYWIDUALNE – z dojazdem do domu klienta

  • wizyta, czyli szczegółowy wywiad, utworzenie planu treningowego oraz pierwsza  lekcja z psem – 60-90 minut 150 zł,
  • każda kolejna wizyta, czyli intensywna praca z Tobą i psem- 60 minut 150 zł.
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie nauki, kontakt telefoniczny i mailowy, dodatkowe informacje oraz wiedza w formie artykułów i filmów szkoleniowych – w cenie 😉

PORADY I LEKCJE INDYWIDUALNE na naszym placu szkoleniowym 100 zł 60 minut.

SZKOLENIA STACJONARNE (z pobytem psa w naszym domu)
Przygotowanie do egzaminów PT, BH oraz zawodów obedience.
Szkolenie podstawowe, rozwiązywanie problemów wychowawczych. Dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości ćwiczyć codziennie ze swoim psem. Jest to też świetna opcja dla osób, których problem z psem przerasta i nie czują się na siłach, aby zacząć z nim pracę. Zapraszamy :-)

  • Cena z wyżywieniem własnym – od 65 zł za dobę

Wyżywienie hotelowe 220 zł 12 kg karmy marki Delcon – więcej o marce przeczytasz TUTAJ

 

Powyższy cennik jest orientacyjny. Ostateczna cena ustalana jest indywidualnie według analizy konkretnego przypadku.

 

POKAZY I AKCJE EDUKACYJNE – oferta dla szkół, przedszkoli, domów kultury oraz osób organizujących festyny i inne imprezy plenerowe. Oferujemy pokazy szkolenia i sztuczek z naszymi psami, a także zabawy edukacyjne z dziećmi i uczestnikami takich imprez. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć. Jeden pokaz może trwać od 15 minut do godziny. Jest także możliwość zarezerwowania naszej grupy pokazowej na cały dzień trwania danej imprezy. Cennik ustalany jest indywidualnie, zapraszamy do kontaktu.