CENNIK

Cennik aktualny obowiązuje od 01.01.2023r.

SZKOLENIA GRUPOWE:

Kurs JUNIOR przedszkole dla szczeniąt – 8 lekcji, dwa razy w tygodniu. Koszt 480 zł.

Kurs ten skierowany jest do szczeniąt w wieku od 10 tygodni do 6 miesięcy. W czasie jego trwania uczymy małe pieski ignorowania otoczenia, reakcji na imię, przywołania i skupiania uwagi na przewodniku, a także prawidłowo je socjalizujemy.

 

Kurs GRZECZNY PIES – 8 lekcji, raz w tygodniu. Koszt 580 zł.

Kurs skierowany jest do wszystkich psów bez względu na wiek, rasę, wielkość. Podczas jego trwania psy nauczą się podstaw posłuszeństwa, skupienia uwagi w różnych warunkach, ignorowania otoczenia i bodźców, prawidłowego przywołania, chodzenia na smyczy i ogłady domowej. Przewodnicy poznają techniki motywacji psa oraz sposoby prawidłowej zabawy, skupienia uwagi swoich psiaków na sobie i właściwej komunikacji z psem. Kurs trwa dwa miesiące, lekcje odbywają się raz w tygodniu.

 

NOWOŚĆ! Kurs grupowy PSIEDSZKOLAK W KĄPIELI – 6 lekcji, raz w tygodniu w salonie groomerskim. Koszt 620 zł

Jest to kurs skierowany dla szczeniąt w wieku 3-6 miesięcy. Kurs ten odbywa się w salonie groomerskim i w całości poświęcony jest zabiegom pielęgnacyjnym, nauce spokojnego zachowania u groomera, przyzwyczajania do obcinania pazurów, czesania, kąpieli, suszenia suszarką i wszystkich innych czynności pielęgnacyjnych. Kurs ten zawiera 6 lekcji, z czego pierwsza jest teorią, podczas której omawiamy najczęściej popełniane błędy przy pielęgnacji psa oraz doradzamy jakich kosmetyków używać, jak bezpiecznie socjalizować szczeniaka z otoczeniem i wiele innych ważnych zagadnień. Kurs zakończony jest kąpielą każdego uczestniczącego w nim psiaka. Trwa 6 tygodni, lekcje odbywają się raz w tygodniu w salonie groomerskim.

 

Kurs AKTYWNY PIES – 8 lekcji, raz w tygodniu. Koszt 580 zł.

Kurs skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcieliby poćwiczyć ze swoim psem nieco więcej niż tylko zwykłe, codzienne posłuszeństwo. Podczas tego szkolenia nauczymy się wielu ciekawych i śmiesznych sztuczek i nietypowych zadań. Poznamy podstawy pracy pod sport typu obedience, a także zbudujemy fundamenty pracy pod takie egzaminy jak BH, czy pt.  Nauczymy psiaki aportowania, wyszukiwania przedmiotów i ludzi, pokonywania prostych przeszkód i wielu innych ciekawych ćwiczeń. Kurs szczególnie skierowany do osób, które marzą o psich sportach, ale także do każdego przewodnika, który lubi rozwijać i zaskakiwać zadaniami swojego pupila :-)

 

Lekcje UZUPEŁNIAJĄCE, treningi przygotowujące do egzaminów BH, PT, Obedience, a także uzupełniające całość kursów. Każda niedziela 10:00. Koszt lekcji 50 zł.

 

SZKOLENIE INDYWIDUALNE – z dojazdem do domu klienta

Kurs GRZECZNY PIES oraz AKTYWNY PIES realizujemy również w trybie indywidualnym. Koszt kursów indywidualnie 960 zł plus koszty dojazdu, jeśli spotykamy się w domu klienta.

Porady behawioralne i szkolenia indywidualne W DOMU KLIENTA

  • wizyta, czyli szczegółowy wywiad, utworzenie planu treningowego oraz pierwsza  lekcja z psem – 60-90 minut 150 zł Krapkowice, 180 zł Kędzierzyn, Strzelce, Opole, Prudnik i okolice.
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie nauki, kontakt telefoniczny i mailowy, dodatkowe informacje oraz wiedza w formie artykułów i filmów szkoleniowych – w cenie

PORADY I LEKCJE INDYWIDUALNE na naszym placu szkoleniowym Krapkowice  100 zł 60 minut.

LEKCJA INDYWIDUALNA ZE SZCZENIAKIEM (9-16 tygodni) 

  • wywiad rozpoznawczy, ustalenie planu treningowego, rozpisanie porad właścicielowi oraz trening z maluchem na placu szkoleniowym – 30 minut 60 zł

SZKOLENIA STACJONARNE (z pobytem psa w naszym domu)
Przygotowanie do egzaminów PT, BH oraz zawodów obedience.
Szkolenie podstawowe, rozwiązywanie problemów wychowawczych. Dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości ćwiczyć codziennie ze swoim psem. Jest to też świetna opcja dla osób, których problem z psem przerasta i nie czują się na siłach, aby zacząć z nim pracę. Zapraszamy :-)

  • Cena z wyżywieniem własnym – od 80 zł za dobę

Wyżywienie hotelowe 220 zł miesięcznie.

 

Powyższy cennik jest orientacyjny. Ostateczna cena ustalana jest indywidualnie według analizy konkretnego przypadku.

 

POKAZY I AKCJE EDUKACYJNE – oferta dla szkół, przedszkoli, domów kultury oraz osób organizujących festyny i inne imprezy plenerowe. Oferujemy pokazy szkolenia i sztuczek z naszymi psami, a także zabawy edukacyjne z dziećmi i uczestnikami takich imprez. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć. Jeden pokaz może trwać od 15 minut do godziny. Jest także możliwość zarezerwowania naszej grupy pokazowej na cały dzień trwania danej imprezy. Cennik ustalany jest indywidualnie, zapraszamy do kontaktu.

 

Szczegóły i zapisy kontakt@mardog.pl, whatsapp 661-155-635