Kursy grupowe – druga grupa Krapkowice!

Z uwagi na to, że jest bardzo dużo chętnych na szkolenia grupowe w Krapkowicach, postanowiliśmy uruchomić jeszcze jedną grupę na wszystkie etapy kursu!

 

PIES W PODSTAWÓWCE – kurs dla szczeniąt i psów, które nigdy wcześniej nie były szkolone. Początkowy program szkolenia dla każdego przewodnika, który chce rozpocząć prawidłową pracę ze swoim pupilem. Kurs zawiera 4 lekcje, z czego pierwsza jest teoretyczna. W czasie trwania kursu nauczymy Was jak komunikować się ze swoim psem, co zrobić, żeby pies podążał za nami mimo mnóstwa rozproszeń, dlaczego czasem przywołanie nie działa oraz jak uczyć podstawowych komend. Dowiecie się także jak karmić swojego psa, czym najlepiej się z nim bawić oraz jakiego sprzętu używać w szkoleniu i w życiu codziennym. Ten kurs kierujemy szczególnie do osób, które mają psa po raz pierwszy, adoptowały nowego pupila, bądź zakupiły szczeniaka i chcą go prawidłowo prowadzić od pierwszych chwil.

 

Czas trwania kursu – 4 lekcje, spotkania 1 raz w tygodniu.

Koszt kursu – 150 zł.

Startujemy

KRAPKOWICE grupa II 07.03 czwartek godzina 18.00

Zapisy kontakt@mardog.pl – w treści prosimy wpisać nazwę kursu i miasto.

 

________________________________________________________________________________

PIES W LICEUM – to niejako kontynuacja kursu podstawowego, ale mogą w nim wziąć udział również te psy, które już znają podstawowe polecenia jak „siad”, czy „leżeć” oraz potrafią skupić się na przewodniku. Kurs ten zakłada naukę chodzenia na luźnej smyczy, przywołanie w różnych warunkach (w rozproszeniach), zostawanie w rozproszeniach, a także naukę samokontroli i opanowania emocji. W czasie zajęć dowiesz się jak to zrobić,żeby pies nie skakał na przychodzących do domu gości, czy żeby nie żebrał podczas obiadu przy stole 😉 Nauczymy Was także panować nad psami na spacerach. Po kursie będziecie wiedzieli jak komunikować się ze swoim pupilem oraz jak się z nim prawidłowo bawić. Będziecie umieli stać się atrakcyjniejsi dla swojego psa, a dzięki temu on zawsze będzie przy Was gotowy do pracy i zabawy 😉

 

Czas trwania kursu – 6 lekcji, spotkania 1 raz w tygodniu.

Koszt kursu 350 zł,

Startujemy

KRAPKOWICE grupa II 04.04 czwartek godzina 18.00

Zapisy kontakt@mardog.pl – w treści prosimy wpisać nazwę kursu i miasto.

 

________________________________________________________________________________

 

PIES NA STUDIACH – to ostatni etap całego cyklu szkolenia zakończony egzaminem wewnętrznym. Ta część kursu przeznaczona jest tylko dla psów i przewodników, którzy ukończyli poprzednie zajęcia bądź brali udział w innych kursach naszej szkoły. Podczas tej części szlifujemy umiejętności poznane na wcześniejszych kursach, a także pracujemy w warunkach trudnych jak np ruchliwe miasto, targ, parking supermarketu i inne zatłoczone miejsca, ale również realizujemy pracę nad przywołaniem w lesie czy w polu, gdzie rozproszenie stanowią dzikie zwierzęta. Ta część kursu jest najbardziej zaawansowana i wymaga już dobrej komunikacji między przewodnikiem a psem. Jest niejako sprawdzeniem tego, nad czym do tej pory pracowaliśmy. Kurs zawiera 4 lekcje, z czego ostatnia jest egzaminem. Podczas zajęć omawiane będą również zagadnienia związane z posłuszeństwem sportowym, czyli rozpoczniemy pracę na przykład nad aportem sportowym (formalnym) oraz sportowym chodzeniem przy nodze oraz prawidłowym pokonywaniem przeszkód.

 

Czas trwania kursu – 4 lekcje (3 + egzamin).

Koszt kursu 300 zł

Startujemy

KRAPKOWICE grupa II 16.05 czwartek godzina 18.00

Zapisy kontakt@mardog.pl – w treści prosimy wpisać nazwę kursu i miasto

 

PRZY WYKUPIENIU CAŁEGO PAKIETU SZKOLENIA ŁĄCZNY KOSZT WSZYSTKICH TRZECH CZĘŚCI PROGRAMU SZKOLENIOWEGO WYNIESIE  700 zł. Serdecznie zapraszamy do zapisów!