_dsc8002

KURSY I WARSZTATY – JESIEŃ 2018

Jesień w naszej szkole zapowiada się bardzo bogato pod względem kursów, warsztatów, wykładów i zajęć dla Was i Waszych psiaków :)

Dostosowując się do Państwa potrzeb oraz biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich kursów, nieco zmodyfikowaliśmy zajęcia, aby każdy mógł z nich skorzystać i wyciągnąć jak najwięcej wiedzy i umiejętności dla siebie i swojego psa :)

WEŹ SWÓJ KALENDARZ I ZAPISZ KIEDY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ KURSY :) 

Kursy grupowe będą składały się z dwóch poziomów – podstawowy i zaawansowany (miejski).  Każdy z nich zawiera 4 lekcje, które odbywają się raz w tygodniu. Planujemy rozpocząć kursy w trzech miastach, tak jak robiliśmy to do tej pory.

TERMINY ROZPOCZĘCIA KURSÓW PODSTAWOWYCH:

KRAPKOWICE start kursu 13.10 o godzinie 9.00. Zajęcia w każdą sobotę. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl, w tytule „Kurs podstawowy Krapkowice  październik”.

KĘDZIERZYN-KOŹLE start kursu 13.10 o godzinie 12.00. Zajęcia w każdą sobotę. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl, w tytule „Kurs podstawowy Kędzierzyn październik”.

STRZELCE OPOLSKIE start kursu 11.11 o godzinie 11.00. Zajęcia w każdą niedzielę. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl, w tytule „Kurs podstawowy Strzelce listopad”.

 

TERMINY ROZPOCZĘCIA KURSÓW ZAAWANSOWANYCH:

KĘDZIERZYN-KOŹLE start kursu 24.11 o godzinie 12.00. Zajęcia w każdą sobotę. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl, w tytule „Kurs zaawansowany Kędzierzyn”.

KRAPKOWICE start kursu 17.11 o godzinie 9.00. Zajęcia w każdą sobotę. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl, w tytule „Kurs zaawansowany Krapkowice”

STRZELCE OPOLSKIE start kursu 09.12 o godzinie 11.00. Zajęcia w każdą niedzielę. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl, w tytule „Kurs zaawansowany Strzelce”.

CENA KURSU PODSTAWOWEGO 250 zł

CENA KURSU ZAAWANSOWANEGO 350 zł

 

KURS PODSTAWOWY zawiera 4 lekcje, podczas których nauczysz się jak nawiązać relację ze swoim psem, co zrobić, by pies zwracał na Ciebie uwagę i wracał na wołanie, a także nauczysz swojego pupila takich poleceń jak „siad”, „leżeć”, „zostań”, „na miejsce”, „czekaj” i wielu innych.

KURS ZAAWANSOWANY inaczej mówiąc MIEJSKI to szlifowanie poznanych wcześniej umiejętności, ale przede wszystkim praca w rozproszeniach. Podczas 4 lekcji nauczymy nasze psy grzecznie chodzić na smyczy w miejskim zgiełku. Dowiesz się także jak dalej rozbudowywać pracę z psem, jak pracować nad przywołaniem z różnych rozproszeń i nauczysz się panować nad psem w zatłoczonych miejscach jak np targ, przystanek autobusowy, przejście dla pieszych i inne.

 

Oprócz kursów grupowych planujemy także różne warsztaty tematyczne, które będą prowadzone w formie seminariów. Planujemy warsztaty dla szczeniąt i młodych psów, warsztaty smyczowe i z przywołania, a także sztuczkowe i pokonywania strachów.

TERMINY I TEMATY WARSZTATÓW

11.08 sobota godziny 9.00-12.00. BUDOWANIE RELACJI – warsztaty dla szczeniąt i psów do pierwszego roku życia. Powiemy jak unikać błędów w wychowaniu szczenięcia, w jaki sposób budować z nim relację i więź oraz pokażemy jak można wzmocnić jego zaufanie do przewodnika, wykorzystując proste terenowe przeszkody, spacer w mieście czy też spacer w lesie. Podpowiemy w jaki sposób urozmaicać codzienne spacery z psem, żeby każdy z nich był nie tylko dobrą zabawą, ale przede wszystkim pozytywną formą nauki dla Twojego psa.

CENA ZAJĘĆ 50 zł. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl w tytule „SEMINARIUM – RELACJA”

18.08 sobota godziny 9.00-12.00. LUŹNA SMYCZ I PRZYWOŁANIE – zajęcia skierowane do każdego właściciela psa, szczególnie do tych osób, które obawiają się puścić luzem swojego pupila, a po każdym spacerze muszą rozmasowywać ramię obolałe z powodu ciągle napiętej smyczy. Powiemy o tym jak sami nmieświadomie nagradzamy psy, gry ciągną na smyczy, pokażemy jak tę sytuację odwrócić. Przedstawimy proste narzędzia i kilka metod do wykorzystania przy nauce chodzenia na spokojny spacer. Omówimy metody samokontroli, a także pokażemy jak powinna wyglądać nauka przywołania od początku. Na te zajęcia zapraszamy psy w każdym wieku bez względu na rasę i wielkość oraz stopień zaawansowania w szkoleniu.

CENA ZAJĘĆ 50 zł. Zapisy mailowe: kontakt@mardog.pl w tytule „SEMINARIUM – SMYCZ”

Miejsce zajęć podamy wkrótce. Niedługo pojawią się także pozostałe daty i tematy planowanych warsztatów. Już dziś serdecznie zapraszamy :)

 

Cały rok prowadzimy niezmiennie zajęcia indywidualne dla wszystkich psów, każdej rasy, w każdym wieku.

 

Serdecznie zapraszamy :)