Psioradnik – czyli psi poradnik

Już 20 marca w naszej szkole ruszy nowy projekt – Psioradnik – czyli psi poradnik. W każdy wtorek od 10:00 do 16:00 będziemy czekać na Was i Wasze psy, aby odpowiedzieć na nurtujące Was pytania, pomóc w rozwiązaniu problemów wychowawczych, podpowiedzieć w kwestii wyboru karmy, a także pomóc w wyborze kosmetyków do pielęgnacji psów, sprzętu szkoleniowego, spacerowego i w wielu innych kwestiach związanych z posiadaniem psa.

Jeśli zatem masz jakikolwiek problem ze swoim psem, ciągnie na smyczy, skacze na gości, ucieka, rozrabia, uporczywie szczeka, zapraszamy :) Jeśli stoisz przed wyborem psa i potrzebujesz porady jaką rasę wybrać lub chcesz się dowiedzieć czy konkretny pies w schronisku jest akurat dla Ciebie, zapraszamy :) Jeśli za chwilę powiększy Ci się rodzina i nie wiesz jak wprowadzić niemowlę do domu, w którym jest pies, zapraszamy :) Jeśli masz już większe dzieci i właśnie podjęliście decyzję o zakupie psa, ale nie wiesz jak i gdzie, zapraszamy :)

Jesteśmy dla Was w każdy wtorek od 20 marca w godzinach 10:00 – 16:00 w Salonie Cztery Łapy przy ul. Księdza Koziołka 35 w Krapkowicach.

 

Koszt takiego spotkania to 60 zł. UWAGA! Obowiązują wcześniejsze zapisy na konkretną godzinę! Zapisywać można się telefonicznie 661-155-635 lub mailowo: kontakt@mardog.pl.

 

Zapraszamy serdecznie!