CAM03155

SZKOLENIA GRUPOWE – wiosna 2018

Serdecznie zapraszamy na wiosenną edycję kursów grupowych! Ruszamy w Krapkowicach, Kędzierzynie-Koźlu i Strzelcach Opolskich.

Kurs ma dwa etapy. Etap pierwszy, część podstawowa, zawiera 4 lekcje. W tej części przewodnicy nauczą się lepiej rozumieć swoje psy, dowiedzą się w jaki sposób nawiązać z psem relację oraz jak prawidłowo się z nim bawić. Powiemy także dlaczego psy często nie wracają na wołanie, dlaczego wolą psich kolegów zamiast swoich właścicieli oraz pokażemy jak to zmienić. Psiaki nauczą się domowej ogłady (wysyłanie na miejsce, czekanie na posiłek, spokojne chodzenie na smyczy, wracanie na wołanie, ignorowanie psów i innych ludzi na spacerach). Drugi etap kursu, część rozszerzona, to także 4 lekcje. W tej części psy będą miały okazję popracować w rozproszeniach, ponieważ wyjdziemy „na miasto”. Prócz tego zaczniemy łączyć zadania z części pierwszej w jedną całość i wdrożymy kilka elementów posłuszeństwa sportowego (obedience, PT). Cały kurs zawiera łącznie 8 lekcji.

Rozpoczynamy:

18.04 środa godzina 18.00 Strzelce Opolskie

20.04 piątek godzina 18.00 Krapkowice

23.04 poniedziałek 18.00 Kędzierzyn-Koźle

 

KOSZT KURSU 450 zł (możliwość płatności w dwóch ratach 250 zł na pierwszej lekcji i 200 zł na lekcji piątej).

UWAGA! Zgłoszenia WYŁĄCZNIE mailowe: kontakt@mardog.pl. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy dokładne informacje jak się przygotować do zajęć oraz adresy placów szkoleniowych.

 

Serdecznie zapraszamy!