p1100810

Od szczeniora do seniora – świadome posiadanie psa.

Seminarium będzie poświęcone relacji, komunikacji, motywacji oraz prawidłowej zabawie z psem. Opowiemy o zasadach domowych, przemycimy elementy posłuszeństwa sportowego do życia codziennego.

Seminarium jest przeznaczone dla początkującego przewodnika, który chce świadomie i mądrze prowadzić relację ze swoim psem oraz dla przewodnika nastawionego na rozpoczęcie ścieżki sportowej i na udział w egzaminach/zawodach w Związku Kynologicznym.

Wydarzenie będzie wzbogacone o bardzo pouczający wykład na temat rozgrzewki i prawidłowego przygotowania psa do treningu, który poprowadzi zawodowy i doświadczony fizjoterapeuta. Powiemy także jak przygotować psa do aktywnego życia oraz jak prawidłowo zadbać o naszych pupili od juniora do seniora. Będzie także możliwość skorzystania z bieżni wodnej oraz sprzętu rehabilitacyjnego w promocyjnej cenie.

Na miejscu seminarium będzie można zakupić profesjonalny sprzęt:
-piłki,
-szarpaki,
-maty węchowe,
-suplementy i odżywki dla psów.

PROWADZĄCY:

1. Joanna Pogorzelska – współautorka i współprowadząca pierwszą w Polsce profesjonalną pracownię rezonansu magnetycznego dla zwierząt. Swoją wiedzę oraz liczne sukcesy zdobyła jako przewodnik, trener, wystawca i hodowca. Właścicielka hotelu dla psów, posiada wiele pozytywnych efektów w pracy z psami trudnymi i po przejściach. Jest zawsze tam, gdzie inni mówią właścicielom psów, że nic już nie da się zrobić. Jako specjalista nie boi się wyzwań, a w swojej pracy ciągle poszukuje nowatorskich metod. Propagatorka naturalnych metod żywienia psów. Wciąż poszukuje okazji do pogłębiania wiedzy i umiejętności dotyczących behawiorystyki. Przez wiele lat szkoliła się w Polsce i za granicą u najlepszych szkoleniowców w Europie. Ma na swoim koncie wiele zdanych egzaminów posłuszeństwa i prób pracy z różnymi psami. Przewodnik trzech psów rasy doberman, z którymi intensywnie trenuje IPO. Jej wielką pasją jest posłuszeństwo sportowe. Jako mama 3,5 letniego chłopca doskonale wie jak ważne jest budowanie prawidłowej relacji między psem a domownikami, co też przekazuje na zajęciach swoim klientom.

2. Natalia Maros – właścicielka szkoły i hotelu dla psów, przewodnik czterech psów o bardzo różnych temperamentach, czynny zawodników sportowych zawodów posłuszeństwa obedience, a także pasjonatka mondioringu. W swojej pracy trenera stawia na budowanie relacji pomiędzy psem a przewodnikiem. Ma duże doświadczenie w pracy z psami lękowymi i trudnymi. Jej ogromną pasją jest trening sportowego posłuszeństwa z psami niepredysponowanymi do sportu oraz adoptowanymi. Współpracuje z fundacjami, tworząc dom tymczasowy i rehabilitując psy po przejściach. Autorka projektu edukacyjnego „Pies i ja – bezpieczna przyjaźń” oraz „Pies i dziecko razem w domu”. Prywatnie mama dwójki dzieci, które stara się zarazić swoją psio-sportową pasją.

3. Marlena Warchał- Absolwentka zootechniki i podyplomowych studiów z zakresu pielęgniarstwa zwierząt towarzyszących- UP we Wrocławiu. W 2010 r uzyskała tytuł zoofizjoterapeuty i od tego czasu czynnie rozwijała swoje kompetencje zawodowe odbywając liczne kursy i szkolenia z zakresu rehabilitacji zwierząt. Jest właścicielką gabinetu rehabilitacji zwierząt i akupunktury FIZJO-WET w Oświęcimiu.
Nieprzerwanie, od 6 lat rozwija i zgłębia swoją największą pasję i tajniki sztuki jaką jest akupunktura, ucząc się od najlepszych nauczycieli i praktyków Tradycyjnej Medycyny Chińskiej m.in. u profesorów z Chin, wykładowców Campusu Broshim (Tel Aviv University), , nauczycieli Israeli Tan Center. Jest certyfikowanym akupunkturzystą Israeli Tan Center, członkiem Polskiego Towarzystwa Chińskiej Medycyny i Akupunktury, stałą bywalczynią międzynarodowych kongresów TCM .
Jej ideą jest praca holistyczna, polegającą na łączeniu metod rehabilitacji wypracowanych przez naszą zachodnią medycynę poszerzoną o perspektywę jaką dają terapie naturalne i TCM( Tradycyjna Medycyna Chińska), w szczególności akupunktura, hirudoterapia i ziołolecznictwo. Jej komplementarna wiedza przekłada się na zaskakujące sukcesy w pracy z pacjentem. Nie raz udowodniła niedowiarkom, że akupunktura to nie efekt placebo.
Prowadzi wykłady na eventach kynologicznych, propagując Tradycyjną Medycynę Chińską w weterynarii, zajęcia z masażu relaksacyjnego psów na kursach trenerskich oraz ziołolecznictwa na kursie behawiorysty w Centrum Edukacji Kynologicznej Argos.

MIEJSCE SEMINARIUM:

Fizjo-Wet Rehabilitacja i Fizjoterapia Zwierząt Oświęcim

ul. 11 Listopada 16B, 32-600 Oświęcim


KOSZT:
190zł uczestnik z psem
80zł obserwator
Drugi pies tego samego przewodnika 80zł.
Cena za dwa dni z wyżywieniem (2 obiady, kolacja).

Limit uczestników – 10 par pies-przewodnik.

ZAPISY MAILOWE kontakt@mardog.pl . Zapraszamy :)