Szkolenia jesień 2019

Nieuchronnie kończy się lato i wielkimi krokami nadchodzi jesień. A to oznacza nowe kursy w MarDog :-)

 

KURS PODSTAWOWY przeznaczony jest dla wszystkich psów i ich przewodników. Bez względu na wiek, rasę, wielkość i stopień zaawansowania Twój pies może skorzystać z tego kursu. Pierwsza lekcja jest teoretyczna i odbywa się bez psów. Omawiamy w jej trakcie najczęściej popełniane błędy szkoleniowe, uczymy się czego unikać i na co zwracać uwagę pracując ze swoim psem oraz jak uzyskać jego skupienie w trudnych warunkach i rozproszeniach. To bardzo ważna część kursu i z pewnością trzeba na niej być. Pozostałe 7 lekcji to zajęcia praktyczne z psami. Uczymy się między innymi podstawowych komend i wykonywania ich w każdych warunkach, chodzenia na luźnej smyczy, przywołania, zostawania, prawidłowej zabawy, aportu, wysyłania na miejsce, czekania na posiłek, niepodejmowania pokarmu z ziemi i wielu innych przydatnych umiejętności. Cały kurs trwa 7 tygodni, spotkania odbywają się raz w tygodniu.

START:

Lekcja teoretyczna 08.10.2019 wtorek godzina 18.00

Lekcja praktyczna 09.10.2019  pierwsza grupa środa godzina 17.00 druga grupa 18.30.

Zajęcia praktyczne odbywać się będą w każdą środę.

KOSZT KURSU 450 zł. ZAPISY kontakt@mardog.pl w tytule KURS PODSTAWOWY, w treści imie, nazwisko, numer telefonu przewodnika oraz imię, rasa, wiek psa.

_______________________________________________________________________________

KURS ROZSZERZONY jest niejako kontynuacją i rozszerzeniem kursu podstawowego. Wprowadzamy kilka nowych zadań oraz maksymalnie utrudniamy warunki, w jakich psiaki będą pracować. Podczas trwania tego kursu przewodnicy będą mieli okazję jeszcze lepiej poznać swoje psy i nawiązać z nimi szczególną relację podczas wspólnego wykonywania różnych zadań, np toru przeszkód czy pracy węchowej. Kurs zawiera 4 lekcje, spotykamy się raz w tygodniu.

 

START 27.10.2019 środa pierwsza grupa godzina 17.00 druga grupa godzina 18.30

KOSZT KURSU 350 zł. ZAPISY  kontakt@mardog.pl w tytule KURS rozszerzony, w treści imie, nazwisko, numer telefonu przewodnika oraz imię, rasa, wiek psa.

 

________________________________________________________________________________

KURS MIEJSKI to szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które mają problem ze swoimi psami w ruchu miejskim bądź też które chcą urozmaicić spacery swoim pupilom. Podczas trwania kursu uczymy nasze psy spokojnego mijania przechodniów, rowerzystów, rolkarzy, samochodów oraz zwierząt i ludzi. Uczymy także odpoczywania w parku czy na rynku, przywołania i chodzenia na luźnej smyczy. Pokażemy Wam również w jaki sposób można urozmaicić zwykły miejski spacer, jak wykorzystać przestrzeń, by potrenować sprawność fizyczną oraz zbudować zaufanie Waszych psów do Was samych.

START 11 października piątek pierwsza grupa godzina 17.00 druga grupa godzina 18.30.

KOSZT KURSU 450 zł.  ZAPISY  kontakt@mardog.pl w tytule KURS MIEJSKI, w treści imie, nazwisko, numer telefonu przewodnika oraz imię, rasa, wiek psa.

 

________________________________________________________________________________

Od 8.10.2019 będzie również możliwość odbycia indywidualnej lekcji na terenie naszego placu szkoleniowego w Gogolinie. Koszt zajęć to 100 zł za godzinną lekcję.

 

________________________________________________________________________________

KURS PT – pies towarzyszący przeprowadzony według regulaminu FCI i zakończony egzaminem wewnętrznym. Po ukończeniu kursu można przystąpić do egzaminu w Związku Kynologicznym.

START 10.10.2019 czwartek godzina 17.00

ZAKOŃCZENIE 28.11.2019 czwartek godzina 17.00

EGZAMIN 30.11.2019 sobota godzina 10.00.

Lekcje odbywają się w każdy czwartek o godzinie 17.00 w Gogolinie (dokładna lokalizacja zostanie podana wkrótce).

Szczegółowe informacje o kursie oraz jego zakres  znajdziesz TUTAJ