dav

WARSZTATY – sport i zabawa

Jak sprawić, żeby szkolenie psa było przyjemnością zarówno dla niego jak i dla Ciebie? To proste! Zamienić tradycyjne, nudne szkolenie na dobrą zabawę!

 

Na najbliższych warsztatach dowiesz się między innymi jak bezpiecznie bawić się z psem, co robić, jeśli pies nie chce się szarpać, przynosić, oddawać zabawek. Pokażemy Ci jak ćwiczyć aportowanie, które zabawki są najbezpieczniejsze i powiemy też o zabawach, które mogą zaszkodzić zdrowiu Twojego psa. Dlaczego popularne szarpaki na przyssawkę do podłogi są bardzo niedobre i jak to się dzieje, że jedne psy chętnie oddają wyrzuconą piłkę, a inne z nią uciekają. Dowiesz się również dlaczego piłka zawsze powinna mieć sznurek, a szarpak polarowy i jutowy to zupełnie inny rodzaj zabawy. Banalne? Udowodnimy, że zabawa z psem wcale taka banalna nie jest 😉 Przy okazji dowiesz się dlaczego trzeba bawić się z psem i co dzięki temu możemy osiągnąć w relacji z nim.

 

Dodatkowo poświęcimy trochę czasu na pierwsze sportowe polecenia, jak na przykład zajmowanie pozycji zasadniczej, chodzenie przy nodze na sportowo, zmiany pozycji, czy zostawanie w rozproszeniach.

 

Tego i wiele więcej ciekawego doświadczysz Ty i Twój pies na pierwszych w tym roku warsztatach w MarDog :-)

 

Zapraszamy do Krapkowic w sobotę 25 stycznia o godzinie 10.00. Zapisy i szczegóły kontakt@mardog.pl.

Koszt zajęć 50 zł. Czas trwania 90 minut. 

 

ZAPRASZAMY!